Nasza firma specjalizuje się w zabudowach powierzchni biurowych  ściankami aluminiowymi i szklanymi.W ofercie posiadamy kilka systemów do zabudowy ,więc możemy dobrać ofertę dokładnie do wymagań klienta:

—Podstawowym  systemem na którym wykonujemy zabudowy biurowe  jest Metra NC 40-pozwala w sposób nowoczesny i elegancki na podzielenie pomieszczeń,przy zachowaniu korzystnej ceny. Na wypełnienie najczęściej stosujemy szkło bezpieczne,panel aluminiowy, płytę meblową,poliwęglany itp.Malowane proszkowo na dowolny kolor wg palety Ral do wyboru mat,połysk,struktura.W systemie tym wykonujemy również boksy biurowe i kasowe,przegrody,parawany,wiatrołapy,kabiny itp.

Kolejną grupę stanowią systemy typu Office-Przeznaczone dla klientów ,którzy stawiają na wysokie wymogi izolacji akustycznej.Zastosowane profile umożliwiają montaż ścianek w wysokich pomieszczeniach a mimo to charakteryzują się smukłością i lekkością.Ścianki posiadają bardzo dobry współczynnik izolacyjności (Rw 42-45dB).
Specjalny profil dolny umożliwia oddzielne prowadzenie instalacji elektrycznej i komputerowej.Istnieje możliwość zainstalowania żaluzji wewnątrzszybowych, co pozwala na zachowanie prywatności w przeszklonym biurze.Wysokie tłumienie uzyskujemy poprzez zastosowanie podwójnego wypełnienia o różnych grubościach w przypadku szyb oraz zastosowaniu wełny mineralnej przy wypełnieniu pełnym (płyta G-K,MDF ,panel aluminiowy.). Ścianki idealnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach, szpitalach, galeriach handlowych i wszystkich obiektach gdzie wymagana jest wysoka estetyka i wygłuszenie pomieszczeń. Wielką zaletą ścianek jest unikalny system połączeń-dzięki czemu montaż jest wykonany szybko,a gdy zachodzi potrzeba późniejszego przearanżowania wnętrza można to zrobić w szybki i prosty sposób, odzyskując prawie wszystkie elementy istniejacej zabudowy.

–Do nowoczesnych wnętrz ,gdzie podział pomieszczeń ma być niezauważalny proponujemy ścianki szklane.Wykonane są z tafli szklanych hartowanych ,które mocowane są za pomocą okuć punktowych ze stali nierdzewnej (rotul)lub w profilach dolnych i górnych.W systemach całoszklanych drzwi mogą być wykonane jako bezramowe na samozamykaczu podłogowym lub zawiasach jak również przy zastosowaniu ościeżnicy aluminiowej –to rozwiązanie zapewnia nam lepszą izolację.Użyte profile mogą być dowolnie malowane wg palety RAL ,oraz anodowane lub szczotkowane (efekt stali nierdzewnej) Wykonujemy również ścianki łukowe z zastosowaniem szkła hartowanego giętego. Dla uzyskania niepowtarzalnego wystroju szyby możemy wykonać jako piaskowane,foliowane z ornamentem lub zastosować wielokolorowy nadruk z wykorzystaniem farb ceramicznych.