ZABUDOWY SZKLANE I ŚCIANKI ALUMINIOWE

Oferta - KLATT

Firma KLATT mieści się w Bogucinie koło Poznania. Naszą specjalnością jest zabudowa powierzchni biurowych. W celu tym wykorzystujemy systemowe ścianki aluminiowe i szklane. W ofercie posiadamy alternatywne rozwiązania zabudów, więc możemy precyzyjnie dobrać ofertę do wymagań klienta!

W ofercie posiadamy alternatywne rozwiązania zabudów, więc możemy precyzyjnie dobrać ofertę do wymagań klienta!

W naszych rozwiązaniach stosujemy zarówno systemy ekonomiczne, oparte głównie na produktach METRA, z których wykonujemy większość konstrukcji aluminiowych typu boksy, zabudowy biurowe i przegrody cało-szklane, parawany - dzięki czemu uzyskujemy wrażenie lekkości konstrukcji przy zachowania wysokiej estetyki i korzystnej ceny – jak również zabudowy o wysokim standardzie i wymogach akustycznych, uzyskując tłumienie do 45 dB przy zastosowaniu odpowiednich wypełnień.

Jako wypełnienia ścianek stosujemy przede wszystkim szkło - bezpieczne, hartowane, mrożone - płyty meblowe w pełnej gamie, poliwęglanowe komorowe i lite oraz aluminiowe panele.

Oprócz klasycznych ścianek aluminiowych lub szklanych wykonujemy również boksy biurowe i kasowe, przegrody, parawany, wiatrołapy, kabiny i inne. Nasze systemy do zabudowy jesteśmy w stanie dostosować do każdych wymagań. Poparte jest to setkami zrealizowanych przez naszą firmę zleceń dla zakładów przemysłowych, instytucji, jednostek budżetowych i biur - ale również dla klientów indywidualnych - co świadczy o doświadczeniu, jakie posiada firma KLATT w dziedzinie stolarki aluminiowej oraz stosowaniu sprawdzonych systemów.

scianka-szklana-gieta